RT Chimera - шаблон joomla Новости

 
 

{آموزش تعمیرات اسکوترهای برقی (آموزش تعمیرات اسکوترهای شارژی) (قسمت اول)}

باسلام . بنده وارسته هستم از شرکت مهندسی نقطه روشن .در خدمت شما هستم در رابطه با تعمیر اسکوترهای برقی یا همان اسکوترهای شارژی. هدف ما از اینکه فیلم آموزش تعمیر اسکوتر برقی (اسکوتر شارژی) رو در سایت قرار دادیم این است که بسیاری از مراجعه کنندگان اعلام کرده بودند که فیلمی را مشاهده نموده اند که تعمییرات اسکوتر را آموزش داده . ما نیز به دنبال صحبت های مراجعه کنندگان به سراغ آن فیلم رفتیم .دراین فیلم آموزش داده شده بود که با کوتاه کردن قطعه ای مشکل عدم تعادل اسکوتر حل می‌شود. باید خدمت شما بزرگواران عرض کنم که با انجام این کار نه تنها مشکل اسکوتر شما حل نمی شود بلکه عیبی به عیب های آن افزوده خواهد شد و در نهایت هزینه تعمیر اسکوتر شما بالا می رود.

شرکت مهندسی نقطه روشن با 2 سال سابقه در زمینه تعمیرات اسکوتر آمادگی آن را دارد تا تمامی مدلهای اسکوتر اعم از مدل ninebot و مدهای معولی اسکوتر و موارد مشابه را به سرعت و در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر نماید.

دستگاه اسکوتری که کنار بنده ملاحظه می نمایید یکی از بهترین مدلهای اسکوتر در بازار با برند Ilife می باشد. این اسکوتر از قسمت های الکترونیکی مختلفی تشکیل شده است و تعمیر این اسکوتر باید توسط شخصی دوره دیده با آشنایی کامل در زمینه الکترونیک و مباحث پیرامون آن صورت پذیرد.

در این اسکوتر از باتری 42 ولتی استفاده شده است که اگر احیانا اتصالی در مدار باتری اسکوتر با بدنه و یا قسمت هایی از برد بوجود بیاید موجب آتشسوزی و خسارت خواهد شد.

توصیه ما به شما :

حتی المقدور از باز کردن دربهای اسکوتر خودداری نمایید به دلیل اینکه اگر در زمان بستن درب های اسکوتر دقت نشود و سیم های باتری اسکوتر زیر پیچ بماند امکان اتصالی و مواردی که عرض شد وجود دارد.

اگر با مباحث الکتورنیک آشنایی دارید و مایلید تا دستگاه اسکوتر خود را تعمییر کنید باید عرض کنم که برد الکترونیکی اسکوتر شامل بسیاری از قطعات smd می باشد و برای تعمیر آن به ابزار و وسائل تخصصی نیاز می باشد.

جهت تعمیر اسکوتر خود با گروه مهندسی نقطه روشن همراه باشید.

 

"کپی کردن از این مقاله پیگرد قانونی دارد مگر با ذکر منبع"

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

+1 # محمد جواد 1396-06-19 07:49
منم یبار اسکوتر رو برای تعمیر باز کردم ، پیچ گوشتی خورد وسط برد اسکوتر جرقه زد
الان باید برای تعمیر اسکوترم چیکار کنم ؟ شما تعمیر هم میکنید ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # وارسته 1397-02-03 18:08
بله مشکلی نیست. در خدمتم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # میلاد 1396-06-19 07:52
کاش یخورده بیشتر تعمیر اسکوتر رو توضیح میدادین
آخه خیلی خوب توضیح میدین :-) ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

Like what you see?

Close

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...