RT Chimera - шаблон joomla Новости

{معرفی بهترین برندهای اسکوتر برقی}

برندهای اسکوتر برقی را در این مقاله برای شما معرفی می کنیم. یکی از دغدغه‌های شما عزیزان، در هنگام خرید اسکوتر برقی این است که چه برندی دارای بهترین کیفیت است؟ چه اسکوتری بخریم ؟ بهترین مارک اسکوتر برقی کدام است ؟ این مقاله را بخوانید تا در هنگام خرید اسکوتر برقی تصمیم بهتری اخذ نمایید.
ظرف دو سه سال اخیر برندهای زیادی از انواع اسکوتر برقی به بازار عرضه شده اند اما همانطور که می‌دانید، همه این برندها از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و به سرعت معیوب و از رده خارج می‌شوند. ما در این مقاله قصد نداریم برندهای بی‌کیفیت را معرفی کنیم بلکه تنها به معرفی برندهای باکیفیت در حوزه اسکوتر می‌پردازیم. ما تنها در مورد برندهای باکیفیت اسکوتر صحبت می‌کنیم که در مورد آنها شناخت کافی داریم. البته ذکر این نکته ضروری است که احتمال دارد برندهای باکیفیت جدیدی به تازگی وارد بازار شده باشند اما مجدد تکرار میکنیم که ما تنها از برندهایی صحبت میکنیم که شناخت کافی در رابطه با آنها داریم.

chek اسکوتر ناین بات شیائومی مینی پرو

اگر شخصی از ما بپرسد که خودتان در هنگام خرید اسکوتر برقی کدام برند را خریداری می‌کنید؟ در جواب خواهیم گفت اسکوتر ناین بات شیائومی مینی پرو.
برند شیائومی حضور خودش را در بازار اسکوتر ایران با یک مدل اسکوتر دسته دار آغاز کرد و باید گفت که این اسکوتر از کیفیت بالایی در مقابل سایر برندهای مطرح و برندهای متفرقه برخوردار است.

ناین بات شیائومی مینی پرو،برند اسکوتر

chek اسکوتر برقی اف اسپید

در بازار اسکوتر برقی، برند باکیفت دیگری با نام تجاری اف اسپید وجود دارد. این برند با انواع اسکوتر دسته‌دار و غیردسته‌دار، وارد بازار ایران شده و مدل های متنوعی از اسکوتر برقی را شامل می‌شود. زمانی که این برند را برای تعمیر به شرکت تعمیرات اسکوتر برقی نقطه روشن آوردند، بعد از بازکردن اسکوتر، با سیم کشی هایی مرتب، برد با کیفیت و باتری مرغوب روبرو شدیم و کاملا مشخص بود که این اسکوتر برقی از نوع اورجینال برند اف اسپید است. چرا میگوییم اورجینال؟ چون به تازگی اسکوترهایی تقلبی با این نام در بازار اسکوتر دیده می‌شود. در نتیجه دقت کافی را در هنگام خرید اسکوتر برقی داشته باشید.
زیرا اسکوتر‌های اف اسپید نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار گران تر هستند، پس مراقب باشید پولتان را بابت اسکوتر برقی قلابی  هدر ندهید! برای هوشیاری بیشتر شما عزیزان 3 راه تشخیص اورجینال بودن اسکوتر برقی با برند اف اسپید را شرح میدهیم:

  1.  روی چرخ‌ها و پدال‌ها و جعبه اسکوتر برقی، برند اف اسپید حک شده باشد.
  2. پشت ریموت کنترل اسکوتر برقی، برند اف اسپید حک شده باشد.
  3. پشت شارژر اسکوتر برقی برند اف اسپید حک شده باشد.

اسکوتر اف اسپید     چرخ اسکوتر

   

chek اسکوتر برقی برند اسمارت بالانس

یکی دیگر از برندهای باکیفیت در بازار اسکوتر برقی برند اسمارت بالانس است. اما متاسفانه از این برند هم کپی برداری شده و مدل ‌های تقلبی خیلی زیادی وارد بازار ایران شده است. اما این مارک از اسکوتر، مشخصه خاصی ندارد. اما اگر زمانی تصمیم به خرید اسکوتر برقی اسمارت بالانس گرفتید سعی کنید اورجینال آن را تهیه نمایید تا برای مدت زمان طولانی برای شما استفاده داشته باشد.

 

اسکوتر برقی اسمارت بالانسchek اسکوتر برقی آی لایف

آی لایف یکی دیگر از برندهای باکیفیت اسکوتر برقی در بازار است. این برند نیز دارای برد و باتری باکیفیت و مرغوبی می‌باشد.که ما کمتر خرابی در آن شاهد بودیم . 

اسکوتر برقی آی لایف

در آخر به این نکته توجه نمایید که اسکوتر برقی ها حتی با برندهای با کیفیت نیز دچار خرابی می‌شوند زیرا اسکوترهای برقی دستگاه های الکترونیکی حساسی هستند. بنابراین خرابی بخش جدایی ناپذیر از اسکوترهای برقی است.
بهترین کار دریافت گارانتی معتبر هنگام خرید اسکوتر برقی از فروشنده می‌باشد تا خیالتان بابت تعمیرات اسکوتر برقی آسوده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Like what you see?

Close

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...