RT Chimera - шаблон joomla Новости

تعمیرات اسکوتر برقی

تعمیر اسکوتر

تعمیر اسکوتر هوشمند برقی (شارژی) در تهران

با توجه به استقبال مشتریان از اسکوتر های دسته دار یا همان مینی سگوی ها ،گروه مهندسی نقطه روشن آمادگی خود را جهت تعمیر انواع اسکوتر دسته دار اعلام می نماید.

اسکوتر برقی (اسکوتر هوشمند) را می توان یکی از جدیدترین وسیله های حمل و نقل در آینده دانست.  اسکوتر های هوشمند  را از این جهت هوشمند می نامند که وقتی شما تصمیم می‌گیرید که به چپ یا راست بچرخید، اسکوتر هوشمند  تصمیم شما را پیش بینی کرده و تغیر جهت می‌دهد. شارژ اسکوتر برقی در حدود 2 ساعت می باشد و با این مقدار شارژ می‌تواند مسافتی در حدود 20 کیلومتر را طی نماید. البته ناگفته نماند که که هر چقدر شیب مسیر  یا وزن شخص  اسکوترسوار بیشتر باشد ، باتری اسکوتر زودتر دشارژ می‌شود.

اسکوترها یا همان اسکوترهای هوشمند می توانند وزنی در حدود 100 تا 120 کیلو رو تحمل کنند و حداکثر سرعت اسکوتر هوشمند حدود 15 کیلومتر بر ساعت است. اسکوترهای برقی (اسکوتر هوشمند) در سایز های مختلفی ساخته می‌شوند که شامل سایز 6 یا 6/5 اینچ، 8 اینچ و 10 اینچ هستند. البته انواع دیگری از اسکوتر ها هم هستند که صندلی  و یا فرمان و دستگیره دارند.

اسکوترهایی که در 3 سایز فوق اشاره کردم، از یک نوع باتری لیتیومی استفاده می‌شود. ولتاژ این باتری 36 ولت ذکر شده که با اندازه گیری های بنده گاهی تا 40 ولت هم مشاهده شده است.بخش الکترونیکی در اسکوترهای مذکور در دو قالب طراحی و ساخته شده :

 1. بردهای 3 تکه
 2. بردهای 2 تکه

از نظر بنده ، اسکوترهایی که از برد 3 تکه بهره می‌برند هم عمر بالاتری دارند و هم تعمیر آنها ساده تر است. البته شما به عنوان خریدار نمی‌توانید از ظاهر اسکوتر متوجه شوید که اسکوتر شما از کدام مدل می‌باشد.اما می‌توانید پیش از خرید اسکوتر برقی هوشمند ، مقاله راهنمای خرید اسکوتر برقی را مطالعه بفرمایید تا در هنگام خرید اسکوتر انتخاب بهتری داشته باشید.

با توجه به نوع و ولتاژ باتری اسکوتر همچنین سایز آن باید بگویم که در مدت زمان شارژ، صحت و سلامت شارژر و همچنین جلوگیری از ضربه های شدید به باتری اسکوتردقت کافی را داشته باشید تا دچار حادثه نشوید .

5 نکته جهت بالابردن عمر استفاده از اسکوترها:

 1. تا حد امکان به اسکوتر فشار نیاورید، منظورم این است که در سرازیری و سربالایی های تند از اسکوتر استفاده نکنید.
 2. از توقف های سریع و مداوم اسکوتر اجتناب کنید.
 3. با اسکوتر از ارتفاع یا سکو نپرید.
 4. به چرخ های اسکوتر که در واقع موتورهای اسکوتر هستند ضربه نزنید.
 5. زمانی که اسکوتر روشن است به شارژ نزنید و زمانی که اسکوتر در حال شارژ شدن است، اسکوتر را روشن نکنید.

با توجه به نکات فوق احتمال آسیب دیدن اسکوتر تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

در صورتی که اسکوتر شما دچار مشکلی شد، من و همکارانم جهت عیب یابی و تعمیر اسکوتر شما در سریع ترین زمان در خدمت شما عزیزان هستیم.

تعمیر بخش های مختلف اسکوتر :

 • رفع عیب برد اصلی اسکوتر
 • رفع عدم بالانس اسکوتر
 • رفع تغییر زاویه ی راستای افق اسکوتر
 • رفع عدم برابری سرعت در گردش به طرفین در اسکوتر
 • تعمیر موتورهای اسکوتر
 • تعمیر چراغ های اسکوتر
 • تعویض مدار شارژ باتری اسکوتر
 • تعویض بردهای اسکوتر
 • تعویض و تعمیر بدنه و شاسی اسکوتر
 • و ...

با ما در تماس باشید

کپی از این مطلب بدون ذکر منبع ، پیگرد قانونی خواهد داشت. 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید