RT Chimera - шаблон joomla Новости

همه چیز درباره اسکوتردلایل لرزش اسکوتر برقی

لرزش اسکوتر و دلایل آن

دلایل لرزش اسکوتر برقی چیست ؟

بسیاری از اسکوتر سواران از لرزش اسکوتر برقی در زیر پای خود شکایت دارند و با ما در رابطه با لرزش اسکوتر برقی تماس می گیرند. باید عرض کنم که 3 دلیل و در پی آن 3 نوع لرزش در اسکوترهای هوشمند برقی بدون دسته وجود دارد. در ادامه این 3 دلیل لرزش اسکوتر را بررسی می کنیم:

1. وزن کم : اگر وزن شخصی که از اسکوتر استفاده می کند، زیر 30 کیلو گرم باشد احتمال اینکه اسکوتر زیر پای او بلرزد بسیار زیاد است.

2. عدم تسط به اسکوتر: اگر شما تازه اسکوتر سواری را شروع کرده اید و در هنگام استفاده از اسکوتر خود تسلط کافی برای کنترل پاهای خود بر روی اسکوتر را ندارید در واقع شما مرکز ثقل بدن خود را  و  همچنین توانایی ایجاد هماهنگی بین پاهای خودو اسکوترتان را پیدا نکرده اید. در این صورت احساس لرزش اسکوتر در زیر پای خود را تجربه خواهید کرد. ما به شما نحوه استفاده صحیح از اسکوتر را آموزش می دهیم. برای حل این مشکل: ابتدا مقدار بسیار کمی زانوهای خود رو خم کنید. (مانند اسکی باز ها ) در این حالت زانوهای شما مانند کمک فنر عمل کرده و لرزش های اسکوتر رو مهار می کنند.
سپس خودتان را رها کنید  یعنی زمانی که روی اسکوتر قرار دارید، بدن رو کاملا شل کنید، ماهیچه های بدن رو شل نگه دارید تا  مرکز ثقل بدن شما بصورت ناخودآگاه تنظیم شود. (البته به شما حق میدهیم که این کار در روزهای اول کمی دشوار است )

3. مشکل فنی در اسکوتر برقی: گاهی لرزش بصورت پله پله شدن چرخ های اسکوتر برقی و درحین حرکت حس می‌شود. در این حالت به هیچ عنوان از اسکوتر استفاده نکنید چون اسکوتر دچار مشکل فنی شده است. در این گونه موارد اسکوتر برقی خود را به تعمیرگاه اسکوتر نقطه روشن آورده تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل اسکوتر شما شناسایی و رفع گردد.

 

با ما درتماس باشید
نقطه روشن، اولین و معتبرترین مرکز تخصصی تعمیرات انواع اسکوتر برقی در کشور
09122760988 —-  02122942739  مهندس وارسته

کپی از این مطلب بدون ذکر منبع ، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

بیشتر بدانید:

 باتری اسکوتر  - آموزش تعمیر اسکوتر - راهنمای خرید اسکوتر-  مزایا و معایب اسکوترهای 10 اینچ - نحوه استفاده صحیح از اسکوتر شارژی - خرابی های شایع در اسکوترهای برقی -علائم خرابی اسکوتر شارژی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

+6 # محمد 1396-06-02 15:57
عالی بود آقا. واسه پسر اسکوتر خریدم. اسکوترش مدام لرزش داشت. حالا متوجه شدم دلیل لرزش اسکوتر ما چی بود. دستتون درد نکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # ايليا 1396-06-18 06:45
سلام من چند روز پيش يه اسكوتر خريدم وقتي كه با دست تكونش ميدم تعادلش حفظ نميشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # یوسف رحمانی 1396-06-19 07:57
چرخ اسکوتر من پله پله میکنه
یعنی راحت نمیچرخه ؟ یعنی برد اسکوترم خراب شده؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # جواد 1396-07-03 17:50
مرسی راهنمایی خوبی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

Like what you see?

Close

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...