RT Chimera - шаблон joomla Новости

مقالات الکترونیک مقالات آموزشی و کاربردی در حوضه الکترونیک

بلوتوث و ریموت کنترل در اسکوتر برقی

بلوتوث و ریموت کنترل اسکوتر برقی موضوعی است که در این مطلب قصد داریم در رابطه با نحوه استفاده صحیح آن شرح دهیم. اگر اسکوتر برقی شما دارای بلوتوث و ریموت کنترل است باید نحوه ی استفاده از این امکانات را بدانید.

  1. ابتدا به ماژول بلوتوث اسپیکر اسکوتر برقی می‌پردازی ( بلوتوث و ریموت کنترل در اسکوتر برقی ):

اسکوترهایی که دارای بلوتوث هستند پس از روشن شدن، صدای خانومی شنیده می‌شود که اعلام می‌کند بلوتوث آماده اتصال می‌باشد. حالا می‌توانید بلوتوث گوشی موبایل را روشن کنید و دستگاه های جدید را سرچ کنید.

اگر بلوتوث اسکوتر برقی شما سالم باشد، باید یک نام جدید را در لیست مشاهده کنید. بعد از انتخاب بلوتوث اسکوتر برقی، صدایی از اسپیکر اسکوتر شنیده می‌شود که بیان کننده ایجاد ارتباط موفق بین موبایل و اسکوتر است.

حال اگر هر موزیکی از موبایل خود پخش کنید، این صدا از بلندگوی اسکوتر برقی شنیده خواهد شد. اگر اسکوتر را خاموش کنید، این ارتباط قطع خواهد شد و نیاز است که مجددا مراحل بالا را انجام دهید.

  1. عملکرد ریموت کنترل در اسکوتر برقی ( بلوتوث و ریموت کنترل در اسکوتر برقی ):

اگر اسکوتربرقی ریموت دار خریداری کرده اید باید بدانید که این قطعه تنها 2 کاربرد دارد. اولین دکمه از ریموت کنترل اسکوتر برقی، جهت حالت آماده بکار یا استند بای است.

نکته قابل ذکر این است که وقتی اسکوتر برقی را با این دکمه خاموش می‌کنید، اسکوتر کاملا خاموش نشده و برد اصلی آن روشن است.

بنابراین برای خاموش کردن در مدت های طولانی حتما اسکوتر را توسط دکمه روی آن خاموش کنید. عملکرد دوم ریموت کنترل اسکوتر تغییر Mod اسکوتر است که توسط دکمه سوم ریموت کنترل فعال می شود. پس از زدن این دکمه صدای بوقی ممتد برای یک لحظه شنیده می‌شود .

اسکوتر ها داری 2 Mod هستند : Mod مبتدی و Mod پیشرفته. اگر تازه کار هستید و استفاده در روزهای اول اسکوتر سواری برای شما سخت است میتوانید از Mod مبتدی استفاده کنید. در این حالت سرعت واکنش اسکوتر به تغییر زوایای پدال‌ها کم خواهد بود بنابراین شما به اسکوتر مسلط تر هستید.

زمانی که کاملا مسلط به اسکوتر سواری شدید ،می‌توانید با همین دکمه به Mod پیشرفته تغییر حالت دهید و از سرعت بیشتر در اسکوتر سواری لذت ببرید.

امیدواریم که مقاله بلوتوث و ریموت کنترل در اسکوتر برقی برای شما مفید بوده باشد. برای ارتباط آسانتر با مهندس احمد وارسته می‌توانید در گروه تلگرام نقطه روشن عضو شوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Like what you see?

Close

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...