RT Chimera - шаблон joomla Новости

تخصصی ترین مرکز تعمیرات اسکوتر برقی

ارائه خدمات تعمیر اسکوتر برقی، شامل انواع اسکوتر برقی ناین بات، اسکوتر سگ وی و مینی سگ وی، اسکوترهای اسمارت بالانس بدون دسته، موتور و دوچرخه‌های برقی و ...

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

خدمات ما در زمینه اسکوتر برقی

تعمیرات اسکوتر برقی | تعمیر اسکوتر برقی، شارژی، هوشمند

"دیوید اندرسون" و "متیو هاین" مهندس هایی هستند که به تازگی از سریع ترین اسکوتر دنیا رونمایی کرده اند. این دو توانستند اسکوتری بسازند که می تواند به سرعت 108 مایل در ساعت که معادل 175 کیلومتر بر ساعت است برسد.

  سرعت همیشه یک نکته مهم در ساخت وسایل حمل و نقل بوده است. از دیرباز مهندسین به دنبال آن بودند تا سریع ترین ها را بسازند و حالا با علم روز به سمت نقطه خوبی حرکت می کنند.

"دیوید اندرسون" و "متیو هاین" مهندس هایی هستند که به تازگی از سریع ترین اسکوتر دنیا رونمایی کرده اند. این دو توانستند اسکوتری بسازند که می تواند به سرعت 108 مایل در ساعت که معادل 175 کیلومتر بر ساعت است برسد.

این دو چند روز پیش به طور رسمی اسکوتر خود را تست کردند و رکورد آن را به ثبت رساندند. این اسکوتر یک مدل خاص است که با موتور و سیستم جدید به این سرعت رسیده است و همچنان ایمنی آن تضمین شده است تا بتواند جواز حضور در خیابان را بگیرد.

به گفته اندرسون بدنه اسکوتر از آلمینیوم ساخته شده است و تمامی قابلیت های یک اسکوتر را در اختیار دارد. آن ها قصد دارند در آینده این رکورد را جابه‌جا کنند تا رکوردشان برای چند سالی در گینس محفوظ بماند.

 منبع: پایگاه خبرنگاران جوان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

scooterrepair

تعمیرات و عیب یابی انواع اسکوتر برقی

با توجه به استقبال مشتریان از اسکوترهای دسته‌دار یا همان مینی سگوی‌ها، گروه مهندسی نقطه روشن، آمادگی خود را جهت تعمیر انواع اسکوتر دسته‌دار اعلام می‌نماید.

 

فروش انواع اسکوتر برقی

فروش انواع برندهای با کیفیت اسکوتر برقی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای. تعداد بالای تعمیرات اسکوتر برقی توسط این مرکز، باعث شده تا ما با انواع برندهای اسکوتر برقی از نظر نقاط قوت و ضعف آشنایی پیدا کنیم. با توجه به مشورت خواهی و اعتماد شما عزیزان به ما، تصمیم گرفتیم تا با تکیه بر کانال‌های وارداتی خود، بهترین برندهای اسکوتر برقی را تامین و بفروش برسانیم.

 

فروش لوازم جانبی اسکوتر برقی

کلیه لوازم جانبی اسکوترهای برقی شامل: قاب اسکوتر در سایزهای مختلف، باتری اسکوتر درجه1، شاسی اسکوتر، شارژر فن دار و معمولی اسکوتر،انواع چرخ اسکوتر، روکش ژله‌ای و سایر متعلقات در نقطه روشن عرضه می‌شود.

 

برگزاری دوره آموزش تعمیرات اسکوتر

دوره آموزش صفر تا صد انواع اسکوتر برقی به صورت عملی توسط مهندس احمد وارسته در کارگاه تخصصی تعمیرات اسکوتر برقی نقطه روشن برگزار می‌شود.

 •  فروش انواع برندهای با کیفیت اسکوتر برقی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای

  فروش انواع برندهای با کیفیت اسکوتر برقی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای

 •  نقطه روشن ارائه دهنده خدمات تعمیر اسکوترهای برقی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت

  نقطه روشن ارائه دهنده خدمات تعمیر اسکوترهای برقی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت

 •  عیب یابی و تعمیر اسکوتر برقی خود را به ما بسپارید

  عیب یابی و تعمیر اسکوتر برقی خود را به ما بسپارید

 • 1
 • 2
 • 3

Like what you see?

Close

Hit the buttons below to follow us, you won't regret it...